REGISTRUJTE SE - pro přístup k více informacím a odběru novinek
Uživatel:     Heslo:

Ivana Vajdová - vítězkou Rozjezdů roku v Moravskoslezském kraji!Velká gratulace k výhře v regionálním kole soutěže Rozjezdy roku 2015 patří Ivě Vajdové, která je úspěšnou absolventkou našeho projektu BEC - Podnikatelsko - zaměstnaneckých center v Novém Jičíně. Skvělá práce a ocenění její připravenosti k rozjedu podnikání. Skvělé!

Sbírka letošních vítězů je kompletní! Za severní Moravu přibyla mezi finalisty Ivana Vajdová s projektem Vesnička skřítků a pohádkových bytostí, půvabnými pohádkovými loutkami ze Slatiny u Bílovce. Druhé místo brala Katrin Matušková s Ročenkomat (což jsou ročenky na webu z Frýdku-Místku), na třetím místě skončil Michal Stuchlík s Bylinkovou masérnou Lumia. Masérna je v Bohumíně a je zaměřena na těhotné ženy, děti a miminka. I na severu Moravy porota udělila speciální cenu. Získaly ji dřevěné pyramidy pro pěstování bylinek a okrasných květin, které do Rozjezdů přihlásil Michal Kapolka z Ostravy.

Ivana se přestěhovala do domu po babičce ve Slatině, a aby každé ráno vykouzlila svým třem dětem úsměv na tváři, pustila se do kreativní tvorby zpracování ovčího rouna a šité tvorby. Nakonec z toho vznikla celá Vesnička skřítků a pohádkových bytostí. „Důraz je kladen na rukodělnou výrobu za použití ekologicky odbouratelných materiálů od převážně místních dodavatelů," říká Ivana. V současnosti už spolupracuje s bíloveckým muzeem a Destinačním managementem turistické oblasti Poodří-Moravské Kravařsko.


Více informací najdete v mozaice podnikatelů BECu zde a na facebooku Ivany Vajdové.

Vloženo: 29.05.2015

Zpět na seznam novinek

Všechny články

Zde Vám přinášíme novou formu newsletteru Centra sociálních inovací. Články jsou rozdělené do 4 kategorií - naše aktivity, naši podnikatelé, aktuální výzvy a sociální inovace.
2014 © CSI