REGISTRUJTE SE - pro přístup k více informacím a odběru novinek
Uživatel:     Heslo:

Nastartujte se od Komerční banky

S dobrým nápadem a zdravým odhodláním můžete nastartovat své podnikánív každé době a v každém věku. Chce to jen sebrat odvahu a začít. Když se navíc můžete opřít o spolehlivé a silné partnery, mohou být i začátky podnikání jednodušší. Účastí v grantovém programu Nastartujte se od Komerční banky můžete výrazně zviditelnit svůj projekt mezi potenciálními zákazníky a obchodními partnery, navíc získat finanční odměnu a další ceny od partnerů. To může ve finále rozhodnout o tom, zda na trhu uspějete vy nebo někdo jiný.

Přihlásit se může kdokoliv, kdo začíná podnikat a má zajímavý podnikatelský plán. Šanci uspět má každý, bez ohledu na předchozí zkušenost s podnikáním. Úplná pravidla pro přihlášení najdete zde.

Nenechte si ujít příležitost získat právě pro svůj projekt 300 000 Kč od odborné poroty a navíc 50 000 Kč v případě nejvyššího počtu hlasů od veřejnosti. Zajímavé a hodnotné ceny věnují finalistům také partneři.
Nastartujte se 2015 - videoupoutávka

Více informací najdete zde.


Vloženo: 21.07.2015

Zpět na seznam novinek

Všechny články

Zde Vám přinášíme novou formu newsletteru Centra sociálních inovací. Články jsou rozdělené do 4 kategorií - naše aktivity, naši podnikatelé, aktuální výzvy a sociální inovace.
2014 © CSI